(Renewed) DELL Latitude E5440-i5-8 GB-500 GB 14-inch Laptop (4th Gen Core i5/8GB/500GB/Windows 10/Integrated Graphics), Gray
MRP: 1,09,000₹
75%OFF
Click here to buy it👇
Product information
Technical Details
| Brand | Dell |
| Series | Latitude |
| Colour | Gray |
| Item Height | 8 Centimeters |
| Item Width | 20 Centimeters |
| Screen Size | 14 Inches |
| Maximum Display Resolution | 1366x768 |
| Item Weight | 2 Kg |
| Product Dimensions | 20 x 20 x 8 cm |
| Item model number | E5440-i5-8 GB-500 GB |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| Memory Technology | DDR3 |
| Hard Drive Size | 500 GB |
| Hard Disk Technology | Mechanical Hard Drive |
| Speaker Description | Normal |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
| Number of USB 2.0 Ports | 1 |
| Number of USB 3.0 Ports | 2 |
| Number of Audio-out Ports | 1 |
| Number of Ethernet Ports | 1 |
| Number of Microphone Ports | 1 |
| Number of VGA Ports | 1 |
| Operating System | Windows 10 |
| Included Components | Laptop, Battery and AC Adapter |

No comments:
Post a Comment