Samsung Galaxy A8+ (Gold, 6GB RAM, 64GB Storage) with Offers
| M.R.P.: | ₹ 34,000.00 |
| Price: | FREE Delivery |
| You Save: | ₹ 14,010.00 (41%) |
| Inclusive of all taxes |
EMI starts at ₹941. No Cost EMI available
Buy Now👉 https://amzn.to/2xtVXmK
Samsung Galaxy A8+ Mobile Phone Information
Technical Details
| OS | Android |
| RAM | 6 GB |
| Item Weight | 458 g |
| Package Dimensions | 17.2 x 9.4 x 5.4 cm |
| Item model number | Samsung A8+ |
| Connectivity technologies | wifi |
| Special features | Primary Camera |
| Display technology | AMOLED |
| Colour | Gold |
| Battery Power Rating | 3500 milliampere_hour |
| Whats in the box | Handset, Non-removable Battery Included, Earphones, Travel Adapter, USB Cable and User Manual |


No comments:
Post a Comment