OnePlus 6T (Midnight Black, 8GB RAM, 128GB Storage)
MRP: ₹ 41,999
33%OFF
Click here to👇buy it or more details
OnePlus 6T Mobile Phone Information
Size: 8GB/128 GB | Colour: Midnight Black
Technical Details
| OS | Android 9.0 Pie |
| RAM | 8 GB |
| Item Weight | 186 g |
| Product Dimensions | 15.8 x 0.8 x 7.5 cm |
| Batteries: | 1 C batteries required. (included) |
| Item model number | A6010 |
| Wireless communication technologies | Bluetooth;WiFi Hotspot |
| Connectivity technologies | 2G;3G;GPS;GLONASS;Galileo;BeiDou;USB 2.0;OTG;WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Special features | SIM;GPS;Music Player;Video Player;E-mail |
| Other camera features | 20MP |
| Form factor | Touchscreen Phone |
| Weight | 186 Grams |
| Colour | Midnight Black |
| Battery Power Rating | 3700 |
| Whats in the box | Handset, Screen Protector (pre-applied), Translucent Case, OnePlus Fast Charge Type-C Cable, OnePlus Fast Charge Power Adapter, SIM Tray Ejector, Quick Start Guide, Safety Information and Type-C to 3.5mm Audio Jack Adapter |


No comments:
Post a Comment