Vivo V15 Pro (Topaz Blue, 6GB RAM, 128GB Storage) with No Cost EMI/Additional Exchange Offers
DEALS END WITH IN 6 hours 20 MINUTES
MRP: ₹ 32,990
18%OFF
BUY NOW 👉 https://amzn.to/2YuuHjL
Vivo V15 Pro Mobile Phone Information
Size: 6 GB | Style: with No Cost EMI/Additional Exchange Offers | Colour: Topaz Blue
Technical Details
| OS | Android v9.0 (Pie) |
| RAM | 6 GB |
| Item Weight | 186 g |
| Product Dimensions | 15.7 x 0.8 x 1.5 cm |
| Batteries: | 1 Lithium Metal batteries required. (included) |
| Item model number | 1818 |
| Wireless communication technologies | Bluetooth;WiFi Hotspot |
| Connectivity technologies | GSM;(B2/3/5/8);3G;WCDMA;(B1/5/8);4G LTE;FDD;(B1/3/5/8);TDD;(B38/40/41) |
| Special features | Dual SIM;GPS;Music Player;Video Player;FM Radio;Accelerometer;Ambient Light Sensor;Proximity Sensor;eCompass;Virtual Gyroscope;Fingerprint sensor;E-mail |
| Display technology | 19.5:9 aspect ratio and 91.64%Screen to body ratio |
| Other camera features | 8MP |
| Form factor | Touchscreen Phone |
| Weight | 186 Grams |
| Colour | Topaz Blue |
| Battery Power Rating | 3700 |
| Whats in the box | Handset, Earphone, User Manual, Micro USB to USB Cable, USB Power, Adapter, SIM Ejector Pin and Protective Case |



No comments:
Post a Comment