OnePlus 7 (Mirror Grey, 6GB RAM, 128GB Storage)
Clicck here👇to buy it & more details
OnePlus 7 Mobile Phone Information
Colour: Mirror Grey | Size: 128GB
Technical Details
| OS | Android Oxygen |
| RAM | 6 GB |
| Item Weight | 181 g |
| Product Dimensions | 16.8 x 0.8 x 7.5 cm |
| Batteries: | 1 Lithium ion batteries required. (included) |
| Item model number | GM1901 |
| Wireless communication technologies | Bluetooth;WiFi Hotspot |
| Connectivity technologies | 4G;FDD;LTE;(1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/29/32);TDD;(34/38/39/40/41);TD-SCDMA;(34/39);UMTS(WCDMA);(1/2/4/5/8/9/19);CDMA;(BC0/BC1);GSM;(850/900/1800/1900 MHz) |
| Special features | Dual SIM;In-display Fingerprint;Face unlock |
| Other camera features | Rear Camera - 48MP (Primary) + 5 MP (Tele-photo) | Front Camera - 16MP |
| Form factor | Touchscreen Phone |
| Weight | 181 Grams |
| Colour | Mirror Grey |
| Battery Power Rating | 3700 |
| Whats in the box | Handset, Power Adapter, Type-C Cable (Support USB 2.0), Quick Start Guide, Welcome Letter, Safety Information and Warranty Card, Logo Sticker, Case, Screen Protector (pre-applied) and SIM Tray Ejector |


No comments:
Post a Comment