Deals of the day.
Samsung Galaxy M10 (Ocean Blue, 2+16GB)
Click here to buy this 👇
Technical Details
| OS | Android Oreo v8.1 |
| RAM | 2 GB |
| Item Weight | 163 g |
| Product Dimensions | 15.6 x 0.8 x 7.6 cm |
| Batteries: | 1 Lithium ion batteries required. (included) |
| Item model number | SM-M105FZBGINS |
| Wireless communication technologies | Bluetooth;WiFi Hotspot |
| Connectivity technologies | 2G;GSM;3G;WCDMA;4G;LTE;FDD;TDD |
| Special features | ;;Dual SIM;GPS;Music Player;Video Player;;Accelerometer;Proximity sensor;Virtual light sensing; |
| Other camera features | 5MP |
| Form factor | Touchscreen Phone |
| Weight | 163 Grams |
| Colour | Ocean Blue |
| Battery Power Rating | 3400 |
| Whats in the box | Handset (Non-removable Battery Included), Travel Adapter, USB Cable, Ejection Pin and User Manual |

No comments:
Post a Comment