Deals of the day
Vivo V15 (Frozen Black, 6GB RAM, 64GB Storage) with No Cost EMI/Additional Exchange Offers
MRP: ₹ 26990
26%off
Click here to buy it👇
Click here to buy it👇
Technical Details
| OS | Android v9.0 (Pie) |
| RAM | 6 GB |
| Item Weight | 191 g |
| Product Dimensions | 16.2 x 0.9 x 7.6 cm |
| Item model number | 1819 |
| Wireless communication technologies | Bluetooth;WiFi Hotspot |
| Connectivity technologies | 2G;GSM;(B2/3/5/8);3G;WCDMA;(B1/5/8);4G;;LTE;FDD;(B1/3/5/8);TDD(B38/40/41) |
| Special features | Dual SIM, GPS, Music Player, Video Player, Accelerometer, Ambient light sensor, Proximity sensor, eCompass, Virtual gyroscope,Fingerprint |
| Other camera features | 8MP |
| Form factor | Touchscreen Phone |
| Weight | 191 Grams |
| Colour | Frozen Black |
| Battery Power Rating | 4000 |
| Whats in the box | Handset, Earphone, User Manual, Micro USB to USB Cable, USB Power, Adapter, SIM Ejector Pin and Protective Case |


No comments:
Post a Comment